OKNA

PCV ALUMINIOWE DREWNIANE DREWNO-ALU

Firma FHU WIT-PLAST w swojej ofercie posiada następujące typy okien: 

Okna PCV - są niezwykle trwałe, mało wymagające w użytkowaniu oraz odporne na wilgoć i trudne warunki atmosferyczne. Okna produkowane przez NEXBAU są produktem w pełni ekologicznym i przyjaznym dla zdrowia, dzięki zastosowaniu  wysokiej jakości profili mających atesty higieniczne.

Okna aluminiowe - znajdą zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej , obiektach przemysłowych, salonach sprz edaży, galeriach handlowych ale również w nowoczesnych budynkach mieszkalnych. zachęcając szeroką paletą kolorów oraz trwałością konstrukcji.

Okna drewniane - łączą w sobie bogate wzornictwo i nowoczesność, dzięki czemu nadają się zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych budynków. Jest to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery wnętrza.

Okna drewniano - aluminiowe są produkowane w oparciu o najnowsze osiągnięcie konstrukcyjne, Połączenie drewniane go szkieletu wewnętrznego  z  zewnętrzną lekką konstrukcją aluminiową, gwarantuje ciepłą atmosferę wnętrza a jednocześnie trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.